English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Model | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Type | Luftkølet (formtemperaturregulator) |
| Afkølingsmetode | Vandkølet |
| Enhedens struktur | Integral |
| Valgt spænding | 380V/50HZ |
| Kompressor nummer | 1 |
| Kompressor mærke | Copeland (importeret fra Amerika) |
| Kølekapacitet | 36kw |
| Temperaturområde | 5°C - 90°C (udløbsvandtemperatur) |
| Støjniveau | Ultra stille |
| Ansøgningsfelter | Galvanisering |
| Applikationsmaskine | Præcisions værktøjsmaskine |
| Andre applikationsscenarier | Bryggeri, drikkevarefabrik, fødevareindustri og andre lavtemperaturkrævede industrier |
| Certificering | ISO, CE |
| Tilstand | Ny |
| Dimension | 14075132 cm |
| Specifikation | Vægt 600 kg |
| Oprindelse | Kina |
| Varemærke | AQWK |
| HS kode | 8419899090 |
| Transportpakke | Trækasse |
| Leveringstid | 15-20 dage |
| Garanti | 2 års garanti + 10 års effektiv service + levetid vedligeholdelse |
| Eftersalgsservice | Servicemaskine i udlandet |
| Valgfri funktioner | RS485 kommunikationsfunktion, importeret mikrocomputer/PLC kontroltilstand |
Kompressor Industrial Water Chiller Machine (kold og varm integreret type) integrerer elektriske varme- og kompressionskølekomponenter med et bredt temperaturkontrolområde på -120 ℃ til 350 ℃, når der bruges termisk olie som varmeoverførselsmedie. Det anvendes i vid udstrækning i kemiske reaktions- og materialeprøvningsindustrier og opfylder forskellige produktionsproceskrav uden behov for udskiftning af varmeoverførselsmedie.
Bredt temperaturkontrolområde: Med varmeoverførselsolie som medium kan den opnå en stor temperaturvariation fra -120 ℃ til 350 ℃, hvilket eliminerer besværet med at skifte varmevekslermediet.
Stabilt strukturelt design: Kompressor Industrial Water Chiller Machine er sammensat af varmeoverførselsolie, cirkulationspumpe, varmerør, kølevarmeveksler, kølesystem, temperaturkontrolsystem, rørledning og ramme, der danner en pålidelig varmemediumcirkulationssløjfe.
Kvalitetssikring: Streng kvalitetskontrol for at levere førsteklasses produkter, der opfylder ISO- og CE-standarder
Prisfilosofi: Tilbyd rimelige priser for at opnå win-win samarbejde med globale partnere
Langsigtet vision: Etabler langsigtede venlige forretningsforbindelser baseret på pålidelig produktydelse
Garantiservice: 2 års garanti, 10 års stabil ydeevne og levetidsvedligeholdelse
Teknisk support: Giv oversøisk on-site service og rettidige løsninger til brugsproblemer
AQWK er en professionel producent og leverandør af Air Cooled Chiller i Kina. Vi har vores egen fabrik. Velkommen til at konsultere og købe.
Mobil/WeChat: +86-13336655820
E-mail:sales9188@foxmail.com