English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикHøjeffektiv kølevandskøler er kompatibel med vandkølet cirkulerende køler, overholder CE&RoHS-standarder, fungerer ultra-støjsvagt, har omfattende sikkerhedsdesign og professionel oversøisk eftersalgssupport. AQWK er en professionel producent og leverandør af Air Cooled Chiller i Kina. Vi har vores egen fabrik. Velkommen til at konsultere og købe!
Allround sikkerhedsbeskyttelse: Udstyret med rørlednings eksplosionssikkert udstyr og BY-PASS varmtvandstrykudløsningssløjfe. Højeffektiv kølevandskøler har perfekte sikkerhedsmekanismer og fejlvisning, hvilket muliggør nem reparation og vedligeholdelse uden professionelle færdigheder.
Holdbar kvalitetssikring: 304 integrerede rørledninger i rustfrit stål reducerer rørmodstand og rust. Isoleret elektrisk boks forlænger levetiden for elektriske apparater, hentet fra kendte mærker som OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB og WEST.
Intelligent og fleksibel betjening: Højeffektiv kølevandskøler understøtter automatisk luftudblæsning efter opstart og omskiftning af varmestrøm. Valgfri RS485-kommunikationsfunktion realiserer automatiseret styring, med kontroltilstand, der kan vælges som importeret mikrocomputer eller PLC.
Tilpasningsmuligheder: Flerpunkts temperaturkontrolenhed, oliepumpe hestekræfter og varmekraft kan alle tilpasses. Valgfrie funktioner omfatter luftblæsning og returolieretur samt øjeblikkelig nedkøling af returolie.
| Model | AQO-09L |
| Type | Olietype (formtemperaturmaskine) |
| Afkølingsmetode | Oliekølet |
| Enhedens struktur | Integral |
| Magt | 9 kw |
| Valgt spænding | 380V/50HZ |
| Kompressor nummer | 1 |
| Støjniveau | Ultra stille |
| Ansøgningsfelter | Forarbejdning af plast |
| Applikationsmaskine | Præcisions værktøjsmaskine |
| Andre applikationsscenarier | Bryggeri, drikkevarefabrik, fødevareindustri og andre industrier, der kræver lav temperatur; velegnet til områder med høj omgivelsestemperatur |
| Certificering | CE, RoHS |
| Tilstand | Ny |
| OEM/ODM | Understøttet |
| Ledetid | 15 dage |
| Garantiperiode | 2 år (med 10 års effektiv service og levetidsvedligeholdelse) |
| Eftersalgsservice | Ingeniørservice i udlandet |
| Varemærke | AQWK |
| Transportpakke | Trækasse |
| Specifikation | Vægt 74 kg |
| Oprindelse | Kina |
| HS kode | 8419899090 |
| Temperaturområde | 15°C - 180°C (indgående medium) |
| Valgfri funktioner | Luftblæsning og returolieretur, øjeblikkelig nedkøling af returolieafbrydelse, RS485 kommunikationsfunktion, importeret mikrocomputer/PLC kontroltilstand |
Kvalitetsgaranti: Streng kvalitetskontrol for at levere førsteklasses, pålidelige produkter
Prisfilosofi: Tilbyd rimelige priser for at opnå win-win samarbejde med globale partnere
Langsigtet samarbejde: Målet er at etablere langsigtede venskabelige forretningsforbindelser baseret på gensidig tillid
Garantiservice: 2 års garanti, 10 års stabil ydeevne og levetidsvedligeholdelse
Teknisk support: Professionel ingeniør oversøisk service til rettidig installation, træning og problemløsning