English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикHvordan sikrer man en stabil ydeevne?
Oil Type Plastic Injection Mold Temperature Controller bruger en importeret Copeland-kompressor fra USA og elektriske komponenter fra OMRON/FUJI/TE/LG, hvilket resulterer i en længere levetid.
Hvordan forhindrer man tilstopning og rust?
Olietype Plastic Injection Mold Temperature Controller bruger iltfri kobberrør svejset med integreret 304 rustfrit stålrør.
Hvor energieffektiv er den?
Vi bruger højeffektive fordampere og kondensatorer, hvilket reducerer energiforbruget med mere end 30 %.
Er det fleksibelt at betjene?
Udstyret med 3 kompressorer (8ACH-model, med 2 kompressorhoveder, kan bruges uafhængigt eller i kombination), og har varmestrømskift.
Understøtter det automatiseret administration?
Olietype Plastic Injection Mold Temperature Controller kan udstyres med RS485 kommunikation og en importeret mikrocomputer eller PLC kontrolsystem.
Er det nemt at vedligeholde?
Olietype Plastic Injection Mold Temperature Controller har omfattende sikkerhedsbeskyttelse og fejlvisningsfunktioner, hvilket giver mulighed for nem vedligeholdelse uden professionelle færdigheder.
| Model | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Type | Luftkølet |
| Afkølingsmetode | Vandkølet |
| Enhedens struktur | Integral |
| Spænding | 380V/50HZ |
| Kompressor nummer | 3 (Copeland, USA importeret) |
| Støjniveau | Ultra stille |
| Temperaturområde | 5°C-98°C (indgående vand), -30°C til +350°C (arbejdstilstand) |
| Kølekapacitet | 12,5 kw |
| Ansøgningsfelter | Galvanisering, Bryggeri, Drikkevarefabrik, Fødevareindustri, Lande med høje temperaturer |
| Applikationsmaskine | Præcise værktøjsmaskiner |
| Certificering | CE, RoHS |
| Tilstand | Ny |
| Leveringstid | 15-20 dage |
| Garanti | 2 år |
| Eftersalgsservice | Oversøisk maskinservice |
| Varemærke | AQWK |
| Transportpakke | Trækasse |
| Specifikation | 120 kg |
| Oprindelse | Kina |
| HS kode | 8419899090 |

Vores olietype plastsprøjtestøbetemperaturkontroller er velegnet til industrier med høje temperaturkontrolkrav, såsom brygning, drikkevarer og fødevareforarbejdning, såvel som regioner med høje omgivelsestemperaturer. Med mange års produktionserfaring tilbyder vi fabriksdirekte salgsfremmende priser, pålidelig kvalitet ved brug af komponenter i topniveau og global eftersalgssupport. Dets unikke design kan modstå ekstreme arbejdsmiljøer og opfylde forskellige produktionsbehov.
AQWK er en professionel producent og leverandør af formtemperaturregulatorer i Kina. Vi har vores egen fabrik. Kontakt os venligst, hvis du har spørgsmål.