English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK er en professionel producent og leverandør af varmestyringsmaskine i Kina. Vi har vores egen fabrik. Vi tilbyder førsteklasses kvalitets vandstøbetemperaturregulator til injektionsindustrien til fabriksdirekte priser, der sigter mod win-win-samarbejde og langsigtede venlige forretningsforbindelser. Med CE-certificering og professionel træemballage er den velegnet til industrier med lav temperaturbehov og områder med høj omgivelsestemperatur.
Vandstøbetemperaturregulatoren er udstyret med importerede Copeland-kompressorer fra USA og er parret med elektriske komponenter fra internationale mærker som OMRON og FUJI, samt importerede komponenter af høj kvalitet, hvilket sikrer kontinuerlig og stabil drift under sprøjtestøbningsproduktion og opfylder kravene til højpræcisions temperaturkontrol. Ved at anvende den iltfrie kobberrørssvejseproces og kombinere den med 304-rørledningsdesignet i rustfrit stål i ét stykke, undgår det effektivt rørledningsblokering og rustproblemer og forlænger udstyrets levetid. Udstyret med højeffektive fordampere og kondensatorer reduceres energiforbruget med over 30 %. Langsigtet brug kan betydeligt spare energiomkostninger for virksomheder, balancerer effektivitet og økonomi. Understøtter skift af varmestrøm. 8ACH-modellen er udstyret med to sæt kompressorhoveder, som kan bruges separat eller i kombination. Valgfri RS485-kommunikationsfunktion og importeret mikrocomputer/PLC-kontrol er tilgængelige for at opnå automatiseret styring. Den er udstyret med komplet sikkerhedsbeskyttelse og fejlvisningsfunktioner, og vedligeholdelsen kan nemt gennemføres uden behov for fagfolk.

| Model: | AQ-5ACHS-12L*3 (AQ-5ACHS-serien) |
| Mærke: | AQWK |
| Type: | Luftkølet |
| Afkølingsmetode: | Vandkølet |
| Enhedsstruktur: | Integral |
| Spænding: | 380V/50HZ |
| Kompressor: | 3 Copeland kompressorer (USA importeret) |
| Magt: | 36kw |
| Kølekapacitet: | 12,5 kw |
| Temperaturområde: | 5°C-98°C (indkommende vand) |
| Støjniveau: | Ultra stille |
| Ansøgningsfelter: | Injektionsindustri, galvanisering, bryggeri, drikkevarefabrik, fødevareindustri, lande med høj omgivelsestemperatur |
| Applikationsmaskine: | Præcise værktøjsmaskiner |
| Certificering: | CE (certifikat leveret) |
| Tilstand: | Ny |
| Leveringstid: | 15-20 dage |
| Garanti: | 2-års garanti, 10-års effektiv ydeevne, livslang vedligeholdelse |
| Eftersalgsservice: | Oversøisk maskinservice |
| Varemærke: | AQWK |
| Transportpakke: | Træetui (professionel emballage) |
| Specifikation: | 120 kg |
| Oprindelse: | Kina |
| HS kode: | 8419899090 |
Hvis du har spørgsmål, bedes du kontakte os:
Mobil/WeChat: +86-13336655820
E-mail:sales9188@foxmail.com
du er velkommen til at kontakte os - vi er klar til at betjene dig!